bg
Çeşme Rehber

CESME OZANSOY VIP ŞÖFÖRLÜ ARAC KİRALAMA

OZANSOY VIP CESME MERKEZ KIRTASİYELER YANINDA Çesme/İzmir
Tel: 02327129886 Cep: 05358975440 Fax: 02327129886
Üye
İzmir cesme şehirler arası transfer
İlan Adı
:

İzmir cesme şehirler arası transfer

Özel mesaj
İlan Tipi
: Açılış ilanları
Açıklama:

 Firmamız D2 Yetki Belgelerine Sahip Olup Tüm Araclarımız Koltuk Sigortası Kapsamındadır.

    Misafirler tarafından tercih edilen;  Dalyan Residence,Taytanli Motel,Twins Hotel,Eleven Hotel,Dolina Hotel,Villa Vongole Hotel,Cesme Marina Konukevi,Maviev Hotel , shareton ,radison  ,ılıca otel ,altinyunus ,boyalık  ,mi playa ,7800  otel , alaçatı taş evlerine ,alaçatı marinaya ,çeşme marinaya , oteller başta olmak üzere tüm Çeşme bölgelerine  transfer hizmetimiz gerçekleşmektedir.    Ozansoy   Transfer 'in  sizlere sunduğu vip araçlar ve profesyonel ekibimizle transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.İzmir Havalimanı Çeşme ulaşım 24 saat en uygun  fiyatlarla transfer hizmetimiz gerçekleştirmektedir.ozansoy  Transfer olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve en uygun fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarmayı dileriz.

İzmir vip transfer , Private vip transfer , Vip transfer  İzmir City Center, Altınkum, Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Didim, Marmaris, Özdere dahil olmak üzere tüm yerel Türk hedeflere İzmir Uluslararası Havalimanı (ADB) ve Bodrum Uluslararası Havalimanı (BJV) Kapı Özel Transfer Hizmeti A Premium erişim , havaalanı ve seçtiğiniz konaklama arasında günde 24 saat ve haftada 7 gün çalışıyoruz

We serve Antalya Transfer to/from İZMİR  Airport to Hotels in İZMİR .İZMİR Transfers is organizing Private Taxi & VIP Transfers. İZMİR  region on the Mediterranean coast is found 10 kilometers on the west side of fİZMİR  Airport.Antalya is the major tourism center of Turkey.İZMİR  Transfer between  airport  and to  your holiday  accommodation. İZMİR VİP TRANSFER transfer to your Hotel. Get a comfortable İZMİR  Transfers from the İZMİR  Airport at low prices.

İZMİR  Hotel Transfer:

Our team is available to answer any questions you have about transfer-airports. You can contact us by completing and submitting the below form. If you have a question, please also check our FAQ (frequently asked questions), to get yourself a quick answer. You can also reach us on Twitter.   Our team will do their best to answer your questions and respond to your comments within 24 hours.

Ozansoy  Vito vip şöförlü araç sağlama sektöründe misafirlerine son model ve bakımlı araçlar sunarken takım elbiseli, emniyeti ilk planda tutan saygılı ve kültürlü sürücü kadrosu ile hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefler.  A sınıfı seyahat acentası olmasının avantajlarını kullanmasını bilen Aig Limuzin, kongre ve organizasyonlarınızda ulaşım çözümleri sunar. Bütçeniz çerçevesinde tüm araçlarınızı sağladığı gibi sürücü, araç koordinasyon ve havalimanı karşılama personeli ihtiyaçlarınızı da gereken lisan bilgisi çerçevesinde karşılar.

Hakkımızda

Tursab'a (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) bağlı A sınıfı Seyahat acentası olan ozansoy Turizm, Turizm'in bir çok dalında faaliyet gösterirken hizmetin bir bütün olması gerektiği gerçeğini daima savunur. Ozansoy Turizm Kurumsal Pazarda hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarken, doğru ve müşteriyi koruyucu bir bütçe sunarak çalışmakta olduğu şirketlere kazanç sağlar. Araçlarımız belgelidir.  Yeniliklerin takipçisi olmayı ve bunları her projede sunmayı görev edinmiştir. Küçük iş yoktur ilkesini benimseyerek her projeye aynı dikkat ve disiplinle yaklaşır. Açılış, bayi toplantısı, lansman, insentive, Kongre ve Organizasyonlarda etkin fiyat politikası ve organizasyon kabiliyeti ile her zaman bir adım öne çıkar.  

Vizyonumuz: Geleceğe dair yaptığımız planları bir ekip çalışması nidasıyla uygulamaya koymak, Türkiye’nin kendi çapında en iyi ve en uygun fiyatlı taşımacı firması olarak dünya çapında lider firmalara çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz: Kalite ve güven değerlerinden ödün vermeden çözüm ortağı olduğu firmaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda en uygun ve en kaliteli hizmeti veren, başarının sürekliliğini kurum prensibi haline getirmiş ve bunu benimsemiş, iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

Ozansoy vito vip  ;özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamakla beraber,hazırladığı paket turlarla da size ve misafirlerinize özel hizmetler sunmaktadır.Bu kapsamda örneğin; kurumunuzun veya kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, hafta sonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlarda ozansoy  güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. OZANSOY  olarak hazırladığımız paket turlar hakkında bilgi almak için lütfen telefon numaramızdan veya hakanozansoy@gmail.com

 adresinden müşteri danışmanımızla iletişime geçiniz.

ŞÖFÖRLÜ ÖZEL ARAÇ TAHSİSİ

Ozansoy  Konuklarınız için çok özel ve profesyonel bir ulaşım hizmeti sunuyor. Tam zamanlı araç ve tam zamanlı şoför tahsisi hizmetiyle, sizin adınıza konuklarınıza gereken ilgiyi gösteriyoruz ve arzu ettiğiniz profesyonel hizmeti sunuyoruz. Yeterli düzeyde ingilizce bilgisine sahip özel giyimli ve tecrübeli kaptanlarımız, konuklarınızı yoğun trafik ortamlarından uzak güzergahlar kullanarak istediğiniz noktalara ulaştırır ve görevlerini sizin adınıza yerine getirirler. Böylece siz detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan asıl işinize gerektiği gibi odaklanabilir, misafirlerinizin gereken profesyonel hizmeti aldığından emin olabilirsiniz.

Araçlarımızı ve özelliklerini www.izmirtransfer.org

 sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

KONGRE VE ORGANİZASYON ARAÇ KOORDİNASYONU

OZANSOY TRANSFER  adı altında kongre ve organizasyonlarınızın ;Toplantı ve ulasim  servislerini takip etmek,geliş ve gidiş çizelgelerini organize etmek,havaalanı ve otel transferleri için araç koordinasyonu ve operasyon alanı dışında katılımcılar için gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklere ait transfer  işlerinin tedariğini, kontrolünü ve takibini sağlar.

PROTOKOL ARAÇLARI TEMİNİ

OZANSOY TRANSFER İçişleri Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı bünyesinde ve elçilikler aracılığı ile ülkemize gelen yabancı üst düzey bürokratların ve konuk heyetlerin havalimanında karşılanması, gereken misafirperverliğin kendilerine gösterilmesi,bagaj ve pasaport takibi ile birlikte gelen konuklara yabancı dil bilen tecrübeli personeliyle VIP salonlarında eşlik eder.Akabinde işlemler tamamlandıktan sonra kendi bünyesinde bulunan takım elbiseli ,temiz,dürüst ve yabancı dil bilen ulaşım ekibinin kontrolündeki özel VİP araçlarla misafirlere kendi ülkesindeymiş hissi verir.

Çeşme Rent a Car , Alaçatı Rent a Car

 

Çeşme Araç Kiralama , Alaçatı Araç Kiralama

 

Çeşme Vip Servis , Alaçatı Vip Servis

Bu ilan 1637 kez ziyaret edildi.

Diğer İlanlarımız
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
Facebook Yorumları